Portfolio

Cześć! Od 3 lat zajmuję się content marketingiem i online marketingiem. Interesuje mnie wpływ psychologi oraz identyfikacji wizualnej na odbiór przekazów reklamowych.

Zajmuję się tworzeniem i redagowaniem treści reklamowych z uwzględnieniem standardów SEO i pozycjonowania. Przygotowuję artykuły sponsorowane, newsy prasowe, parafrazy i opisy na strony internetowe.

Ponadto zajmuję się obsługą treści blogów firmowych, a także pełnię funkcję administratorów stron internetowych i portali społecznościowych. Przygotowuję treści wraz z reseatch’em, jak i na podstawie dostarczonych źródeł od klienta.

Portale, na których obecnie piszę:

Przez pewien czas pisałam również dla firmy prowadzącej szkolenia dla programistów. Przygotowywałam artykuły odnośnie branży IT a także prowadziłam cykl wywiadów pod tytułem: „Kobiety w IT”. Wszystkie teksty miały charakter informacyjno-reklamowy.

Dziś tworzę głównie materiały naukowe na potrzeby uczelni wyższych. Pisanie jest nie tylko moją pasją, ale i sposobem na życie, dlatego zajmuję się nim w każdym możliwym momencie. Tak też powstał Creative-Copywriting.pl jako już trzeci blog, który prowadziłam.

Tym razem skupiłam się na promowaniu wiedzy z zakresu online marketingu oraz copywritingu. Jest to branża zmieniająca się szybciej niż gwiazdy na niebie, dlatego wydawało mi się, że potrzeba miejsca , które zbierze całą wiedzę z tej dziedziny.

Linkedin.